با ما در تماس باشید

سعید عبدی نسب

با ما در تماس باشید

ما تمام سعی مان را می کنیم تا همه چیز به صورت شفاف و عادلانه از قوانینمان پیروی کند.
صحبت صادقانه ، شفاف سازی و  صادقانه بودن با مخاطبین  تمام این مسائل به این معناست که ما می خواهیم با همدیگر پیشرفت کنیم بالاخص به صورت یک خط مستقیم و بدون ایجاد حس رقابت این مهم فقط و فقط با حمایت و همکاری دوستان ادامه پیدا خواهد کرد. تمام سعی ما ایجاد ارتباط مستقیم با مصرف کننده و جواب دادن به سوالات دوستان بدون واسطه و شرایط سخت می باشد این مهم به این نیاز دارد تا سوالاتتان به شکل رسمی و همینطور از مسیری مشخص شده و رسمی بیان شود.

یکی از کارهایی که ما سعی و انجام آن داریم پیدا کردن موقعیت ها و فرصت های مورد علاقه شماست پس اگر موقعیت شغلی و یا پیشنهاد خوبی دارید با ما در میان بگذارید و یا اگر به دنبال موقعیت و یا پیشنهادی هستیم هم با ما در میان بگذارید تا جای ممکن ما سعی می کنیم افراد را به هم دیگر متصل کنیم و در نهایت اگر استقبال شود به فکر ایجاد یک لطف م خواهیم بود.

آیا میخواهید در زمینه قهوه کاری کنیم و هنوز مطمئن نیستید و نمی دانید از کجا شروع کنید؟ آیا به فکر کمک و یا یادگیری از طریق کارهای داوطلبانه هستید و به دنبال فرصتی برای این اصل می گردید؟ فرم زیر را با دقت پر کنید و ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

  سعید عبدی نسب

  مدرس و مربي قهوه
  مشاور کسب و کار
  نویسنده مجموعه كتاب های "قهوه, میوه‌ای قرمز, دانه‌ای سبز"
  گردآورنده فیلم مستند "قهوه, میوه‌ای قرمز, دانه‌ای سبز"
  تهیه کننده پادکست "میلارد"

  Instagram

  Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .